Novinky 2013

Obchod: +420 495 213 213,
Ceny jsou orientační. Pro aktuální ceny se informujte na obchodhk@bicels.cz

Kinesio tape Nasara 5x5

Originální kineziologický tejp od jihokorejské společnosti Nasara®. Jeden z nejlepších a nejúspěšnějších kinesio tejpů na světovém trhu s vynikající přilnavostí. Kinesio tejp je vyroben ze 100% bavlny, obsahuje vlnovitě nanesené akrylátové lepidlo, které je velice dobře snášené pokožkou. Je voděodolný a prodyšný. Po celou dobu nošení umožňuje vysoký komfort a vynikající snášenlivost s pokožkou. Tento elastictický tejp, (roztažitelný až 140% původní délky) umožňuje svalstvu ideální napětí a tím velmi positivně působí na krevní oběh a lymfatický odtok, čímž podporuje hojení tkání a urychluje kvalitní regeneraci a rehabilitaci.

Cena: 220 Kč včetně DPH

AEROsuc® Rescue ruční odsávačka

Ruční odsávačka pro rychlé a účinné odsávání sekretů a hlenů se sacím výkonem > 20 L/min. Vhodná zejména pro zdravotníky. Odsávací nádoba 300 ml. Zdravotnická ruční odsávačka Aerosuc® Rescue je vhodná pro odsávání z ústních i nosohltanových dutin. Jednoduchá obsluha, vhodné i pro domácí použití.

Cena: 1 700 Kč včetně DPH

Bateriová odsávačka Laerdal LCSU4

Bateriová odsávačka LCSU4 se systémem jednorázových nádob pro použití v terénu i v klinických provozech se vyznačuje vysokou spolehlivostí a tichým chodem. Jedinečný systém 300ml (event. 800ml) nádoby s nastavitelným regulátorem odsávání a kontrolkami umožňuje pohotově uvolnit zablokované dýchací cesty.

Cena: 15 200 Kč včetně DPH

Bateriová odsávačka Laerdal LSU

Bateriová odsávačka LSU je prvním průmyslovým zařízením s diagnostikou, obsahuje baterii, jejíž výměna nevyžaduje žádné nástroje, vestavěné nabíjecí zařízení a integrovaný regulátor podtlaku / vypínač. Všechny tyto prvky jsou v odolném proti nárazu a stříkající vodě a v provedení, které je velmi tiché. Diagnostické funkce zařízení kontrolují všechny kritické funkce systému.Jednotka se ovládá jedním velkým otočným knoflíkem. Hadičky jsou označeny barevně a údajem velikosti. Bateriová odsávačka LSU je schopna velmi tichého chodu při provozu na nízkých úrovních podtlaku. Tato vlastnost umožňuje používat jednotku obzvlášť v nemocničním prostředí nebo jiném prostředí, kde se vyžaduje ticho. Při 500+ mmHg hladina db(A) je 57 nebo méně.

Cena: 32 400 Kč včetně DPH

Ultrazvukový inhalátor Flo

Velmi výkonný a osvědčený inhalátor Flo pracuje na bázi ultrazvuku, který pomocí vibrací přeměňuje tekutinu (léčebný roztok) v mlhu. Flo na rozdíl od běžných ultrazvukových inhalátorů pracuje s unikátní třístupňovou regulací intenzity rozptylu částic a to při frekvenci 2,5 MHz, která rozptýlí lék do malých částeček mající za následek větší účinnost procedury. Drobounké částečky z takto rozptýlené mlhy se ukládají do plic a následně mají rychlý léčebný efekt bez vedlejších účinků. Inhalátor je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti - dětská maska je se zvířecím motivem a s příjemnou jahodovou vůní. Kompaktní, malý a velmi lehký přístroj, vhodný pro jak držení v jedné ruce (pouze 220g) nebo jej lze stacionárně umístit do stolního stojánku , který je součástí balení výrobku. Integrovaný ústní nástavec. Cestovní taška pro bezpečné uložení. Adaptér.

Cena: 2 060 Kč včetně DPH

Vapinal inhalátor Vincentky

Inhalátor Vincentky VAPINAL vybavený tepelnou deskou určený k teplé inhalaci minerálních vod, např. Vincentky. Inhalátor vytváží teplou páru obohacenou minerály, jejichž inhalace vede k podpoření a urychlení léčby nachlazení a rýmy. Teplá inhalace je inhalace mezi 38 až 42 stupni, která vede k prokrvení sliznice a zvýšené produkci sekretu. Využívá se při léčbě rýmy z nachlazení. Inhalátor má zabudované bezpečnostní prvky: dvojitou tepelnou ochranu a bezpečnostní ventil při překročení tlaku 2 barů. Vynikajicí technické parametry, výborná kvalita a spolehlivost provozu

Cena: 2 400 Kč včetně DPH