Ecolab

Dezinfekce rukou a pokožky

Dezinfekce rukou a pokožky – Neředí se

Spitacid®

Vysoce účinný dezinfekční prostředek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Má velmi dobrou snášenlivost. Neředí se.
Účinná látka: směs alkoholů
Účinnost: ABTMV
Doba expozice:
hygienická dezinfekce 0,5 min
chirurgická dezinfekce 2 x 1,5 min
Balení: 5 l, 1 l, 500 ml

 

Spitaderm®

Vysoce účinný, bezbarvý dezinfekční prostředek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou a k dezinfekci pokožky před operacemi, punkcemi apod. Neředí se. Přípravek má prodlouženou účinnost, rychle zasychá a je autosterilní!

Účinná látka: alkohol, chlorhexidin glukonát, peroxid vodíku
Účinnost: ABTMV včetně MRSA
Doba expozice:
hygienická dezinfekce 0,5 min,
chirurgická dezinfekce 2 x 1,5 min
Balení: 5 l, 1 l, 500 ml

Skinman® Soft


Vysoce účinný dezinfekční prostředek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Svým chemickým složením splňuje požadavky na přípravek šetrný k lidské pokožce, obsahuje ošetřující a regenerační složky, nevysušuje. Neředí se.
Má prodlouženou účinnost.
Účinná látka: alkohol, KAS, kyselina undecylenová
Účinnost: ABTMV včetně MRSA
Doba expozice:
hygienická dezinfekce 0,5 min,
chirurgická dezinfekce 2 x 1,5 min
Balení: 5 l, 1 l, 500 ml

Incidin® M spray extra

Dezinfekční prostředek určený k prevenci plísní nohou, k dezinfekci ponožek, punčoch
a obuvi. Neředí se. Snadná aplikace postřikem nebo dávkovačem Incimat. Přípravek neodmašťuje pokožku, zabraňuje pocení nohou, příjemně voní a má prodlouženou účinnost. Správná volba pro pracovní obuv a nezbytná výbava do salonů pedikúry.
Nepostradatelný pro diabetiky.
Účinná látka: alkohol, chlorhexidin glukonát, peroxid vodíku
Účinnost: ABV
Balení: 5 l, 350 ml s rozprašovačem

DEZINFEKCE OPERAČNÍHO POLE - NEŘEDÍ SE


Skinsept® F

Vysoce účinný bezbarvý dezinfekční prostředek určený k dezinfekci operačního pole a pokožky před injekcemi, punkcemi apod. Neobsahuje jód, vhodný pro osoby alergické na jodové preparáty. Neředí se.
Účinná látka: směs alkoholů
Účinnost: ABTMV
Doba expozice: 1 min před operacemi, před injekcemi do zaschnutí
Balení: 5 l, 500 ml, 350 ml s rozprašovačem

Skinsept® G

Vysoce účinný barevný dezinfekční prostředek určený k dezinfekci operačního pole a pokožky před injekcemi, punkcemi apod. Neobsahuje jód, vhodný pro osoby alergické na jodové preparáty. Neředí se.
Účinná látka: směs alkoholů
Účinnost: ABTMV
Doba expozice: 1 min před operacemi, před injekcemi do zaschnutí
Balení: 5 l, 1 l

SLIZNIČNÍ ANTISEPTIKUM - NEŘEDÍ SE

Skinsept® mucosa

Slizniční antiseptikum určené k profylaktickému a léčebnému použití na sliznici dutiny ústní a hltanu a profylakticky i na sliznici a okolní pokožku pohlavních orgánů, k jejich dezinfekci před operačními výkony, před zaváděním cévek apod. Vhodný v oblasti stomatologie, urologie, gynekologie, onkologie, dermatologie a chirurgie. Produkt je součástí schválené metodiky dekolonizace osob osídlených MRSA.
Účinná látka: chlorhexidindiglukonát, peroxid vodíku, ethanol
Účinnost: ABV včetně MRSA a prvoci
Ředění: neředí se, používat v koncentrovaném stavu
Doba expozice: 60 s
Balení: 500 ml

 GELOVÁ FORMA ALKOHOLOVÉ DEZINFEKCE - NEŘEDÍ SE

Spitagel®

Alkoholový dezinfekční přípravek na ruce ve formě čirého gelu se zjemňujícím a hydratačním účinkem. Snadná aplikace, neodmašťuje pokožku. Má rychlý a dlouhodobý účinek. Nestéká z rukou, nevysušuje pokožku. Nenápadná svěží parfemace. Malé balení je mimořádně vhodné do terénu, skvěle se uplatní při cestování a všude tam, kde je zapotřebí spolehlivá ochrana, která minimalizuje riziko přenosu nákazy v kontaktu s velkým množstvím osob – v nemocnicích, ve stravovacích provozech, v oblasti rehabilitace, fitness aj.
Účinná látka: směs alkoholů, peroxid vodíku
Účinnost: ABTMV včetně MRSA
Doba expozice: hygienická dezinfekce 0,5 min
Balení: 500 ml, 100 ml

DEZINFEKČNÍ MYCÍ EMULZE

Skinman® scrub

Skinsan® scrub foam

Tekutá mycí emulze určená pro dezinfekci rukou a celého těla včetně vlasů. Pro hygienickou dezinfekci rukou po dobu 30 sec vtírat 3 ml emulze do pokožky rukou a opláchnout vodou. Pánova forma přípravku Skinsan scrub foam se výborně hodí pro ošetření imobilních pacientů.
Produkt je součástí schválené metodiky dekolonizace osob osídlených MRSA.
Účinná látka: triclosan a kyselina undecylenová    
Účinnost: AB včetně MRSA
Doba expozice:
hygienická dezinfekce 0,5 min
Balení:
Skinman scrub: 5 l, 500 ml
Skinman scrub foam: 200 ml s pěnovým aplikátorem

 JEMNÉ MYCÍ EMULZE

Seraman® sensitive

Tekutá mycí emulze a její pěnová forma, určeno zejména pro citlivou pokožku dětí, seniorů, osob s alergickými potížemi.
Balení:
Seraman sensitive: 500 ml

Manisoft®

Manisoft® foam

Speciální mycí emulze a její pěnová forma určená pro namáhanou pokožku. Obsahuje zvlhčující a regenerační přísady. Tento přípravek neobsahuje mýdlo, nevysušuje a nedráždí pokožku, a je vhodný pro mytí rukou před hygienickou a chirurgickou dezinfekcí.
Balení:
Manisoft: 6 l, 1 l, 500 ml
Manisoft foam: Speciální 400 ml balení pro bezdotykové dávkovače, náhradní balení 800 ml

OCHRANNÉ A REGENERAČNÍ KRÉMY

Silonda®

Silonda® je regenerační a ochranný tekutý krém s obsahem včelího vosku pro zvláště namáhanou pokožku. Stabilizuje vlhkost pokožky rukou a celého těla. Oficiálně uznávaná pracovní ochranná pomůcka na ruce při častém mytí a dezinfekci. Ideální pro jedince s citlivou pokožkou, dětí, kojence, seniory. Rychle se vsakuje a reguluje přirozené vlastnosti pokožky.
Osvědčená pro použití při BAZÁLNÍ STIMULACI.
Balení: 500 ml

Silonda® lipid

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Silonda-lipid.jpg

Silonda® lipid je regenerační a ochranný tekutý krém s vyšším obsahem lipidů určený pro zvláště namáhanou a citlivou pokožku. Působí regeneračně na poškozenou pokožku, chrání ji a významně doplňuje její vlhkost a vláčnost. Obsahuje vitamín E, velmi se osvědčila pro péči o chodidla, která trpí sklonem k rohovatění a následnému popraskání pokožky.
Balení: 500ml

 HYDRATAČNÍ EMULZE

Silonda® body spray

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Silonda-body-spray.jpg

Hydratační emulze s čistícím účinkem ke každodennímu použití s obsahem vitamínu E a glycerinu. Určeno pro péči o pokožku rukou a celého těla. Snadná aplikace, záruka optimální péče a regulace vlhkosti pokožky. Doporučujeme po koupeli, opalování a terapii infra a UV zářením. Přípravek může být alternativou šetrné očisty bez použití tenzidů pro malé děti, kojence, seniory, imobilní pacienty a osoby s citlivou pokožkou. Dermatologicky testováno.  Rychlé a pohodlné zásobení pokožky vodou a živinami, zabraňuje projevům předčasného stárnutí pokožky.
Balení: 200 ml s rozprašovačem, 500 ml náhradní náplň

OCHRANNÝ A REGENERAČNÍ KRÉM BEZ PARFEMACE

Silonda® sensitive


Hydratační emulze s obsahem včelího vosku bez parfemace. Určená pro všechny druhy pleti, zejména pro osoby se suchou, citlivou pokožkou. Skvěle hydratuje a působí příjemné ochlazení po opalování, světelné a ultrafialové terapii. Hodí se pro osvěžení pleti opakovaně během celého dne. Rychle se vsakuje a reguluje přirozené vlastnosti pokožky, zvláčňuje a oddaluje stárnutí kůže.  
Balení: 500 ml

Nástroje

PRÁŠKOVÉ DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY

Sekusept® pulver

Oblíbený pro použití na nástroje, dýchací masky, inkubátory, vany, umyvadla, okolí bazénů, hračky, zubní protézy apod. Vhodný též k dezinfekci všech omyvatelných ploch. Není vhodný pro poniklované a hliníkové nástroje. Vynikající čistící schopnosti jsou umocněny použitím přípravku v ultrazvukové lázni. Ředit studenou vodou, nerozmíchávat – nerozpuštěný podíl je žádoucí. Dezinfekce van v balneoprovozech se provádí pracovním roztokem v koncentraci 2% s expoziční dobou 2 minuty.
Neobsahuje aldehydy
Účinná látka: peroxoboritan sodný, TAED
Účinnost: ABV včetně MRSA
Ředění: 2%
Doba expozice: 1 h.
Balení: 10 kg, 5 kg, 2 kg, 750 g

Sekusept® pulver CLASSIC

Oblíbeny pro použití na nástroje, dýchací masky, inkubátory, vany, umyvadla, okolí bazénů, hračky, zubní protézy apod. vhodný též k dezinfekci všech omyvatelných ploch. Není vhodný pro poniklované a hliníkové nástroje. Vynikající čistící schopnosti jsou umocněny použitím přípravku v ultrazvukové lázni. Ředit studenou vodou, nerozmíchávat – nerozpuštěný podíl je žádoucí. Neocenitelný v balneoprovozech. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Inovovaná receptura se vyznačuje sníženou prašností a lepší rozpustností.
Neobsahuje aldehydy.
Účinná látka: peroxoboritan sodný, TAED
Účinnost: ABV včetně MRSA
Ředění: 2%
Doba expozice: 1 h.
Balení: 10 kg, 2 kg

PRÁŠKOVÝ DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK – PEROXYBALANCE SYSTEM

Sekusept® aktiv

K dezinfekci a čištění nástrojů, pomůcek z nerezu, skla, gumy a plastu, dýchacích masek a nástrojů včetně flexibilních endoskopů. Skvělá materiálová snášenlivost, pH pracovního roztoku je neutrální. Má Vynikající čistící účinky, výborně rozpouští krev a bílkovinné nečistoty. Koncentrací účinné látky lze kontrolovat pomoci testovacích proužků. Určeno pro druhý i pro vyšší stupeň dezinfekce termolabilních materiálů. Vhodné i pro použití v ultrazvukové lázni a v poloautomatických myčkách. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK.
Neobsahuje aldehydy.
Úspěšně testováno společností OLYMPUS.
Účinná látka: peroxoboritan sodný, TAED
Účinnost:
ABCTMV = ředěni 2 % a doba 15 min
ABTMV = ředěni 1 % a doba 60 min
Balení: 6 kg, 1,5 kg

KAPALNÝ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK A KAPALNÝ DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK

Seku® Zyme

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Secur-Zyne.jpg

Enzymatický detergent pro předčištění nástrojů a pomůcek včetně flexibilních endoskopů Přípravek nealergizuje, nedráždí, výborně rozpouští krev a bílkovinné nečistoty. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Plně kompatibilní s přípravky Sekusept® easy a Sekusept® easy aktivátor, Sekusept aktiv, Sekusept forte.
Účinná látka: neionogenní tenzidy, enzymy
Ředění: 0,5 až 2% dle stupně a typu znečištění
Doba expozice: 5 až 15 min
Balení: 2 l

Sekusept® plus

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Sekusept-plus.jpg

K dezinfekci a čištění nástrojů z kovu, skla a plastu, anesteziologického příslušenství apod. Nepoužívat na silikon. Přípravek nealergizuje, nedráždí, výborně rozpouští krev a bílkovinné nečistoty. Je velmi vhodný do ultrazvukové lázně. Ředit jen studenou vodou. Neobsahuje aldehydy ani KAS. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Úspěšně testováno společností OLYMPUS.
Účinná látka: glukoprotamin Účinnost: ABTMV
Ředění: 1,5 - 3 - 4%
Doba expozice: 1 h. - 30 min - 15 min
Balení: 6 l, 2 l

KAPALNÝ ČISTÍCÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK

Sekusept® forte

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Sekusept-Forte.jpg

K dezinfekci a vyššímu stupni dezinfekce nástrojů z kovu, skla a plastu. Vhodný též k dezinfekci endoskopů a fibroskopů. Pro vyšší stupeň dezinfekce je možné zásobní pracovní roztok uchovat v uzavřených nádobách po dobu 14 dní. Ředit jen studenou vodou. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Úspěšně testováno společností OLYMPUS.
Účinná látka: aldehydy, KAS
Účinnost: ABCTMV
Ředění: 1,5 - 3 - 4%
Doba expozice: 1 h. - 30 min - 15 min
Balení: 6 l, 2 l

Sekusept® extra N

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Sekusept-extra-N.jpg

K dezinfekci a čištění nástrojů z kovu, skla a plastu. Má široké spektrum účinnosti i při krátké expozici a je vhodný také pro anesteziologické příslušenství a pro dezinfekci nástrojů v ultrazvukové lázni. Ředit jen studenou vodou. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Úspěšně testováno společností OLYMPUS.
Účinná látka: KAS, aldehydy
Účinnost: ABTMV
Ředění: 2 - 3 - 5%
Doba expozice: 1 h. - 30 min - 15 min
Balení: 6 l, 2 l

ČISTÍCÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY PRO STOMATOLOGICKÉ ORDINACE - NEŘEDÍ SE

Sekudrill®

Kapalný čistící a dezinfekční prostředek pro ošetření stomatologického rotačního instrumentária z oceli, tvrdokovu, diamantu, elastických lešticích nástrojů, keramických brusných tělísek a kořenových nástrojů. Neředí se. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Úspěšně testováno společností MEDIN.
Účinná látka: propylenglykol hydroxid draselný
Účinnost: ABTMV
Doba expozice: 15 min. 10 min v ultrazvukové lázni
Balení: 2 l

DEKASEPTOL gel

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/DEKASEPTOL-Gel.jpg

Gelovová forma dezinfekčního a čisticího přípravku k rychlému, bezpečnému a snadnému ošetření dentálních odsávacích systémů ve stomatologických zařízeních. Ideální pro všechna kritická místa odsliňovače, sací hadice a plivátka. Neředí se. Pohodlná manipulace, příjemná svěží parfemace. Testováno na materiálovou kompatibilitu v separátorech amalgámu. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK.
Účinná látka: glukoprotamin 
Účinnost: ABTMV
Balení: 6 l, 1 l

ČISTÍCÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK PRO HEMODIALIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ

Peresal®

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/PERESAL.jpg

Kapalný dezinfekční a čistící prostředek pro hemodialyzační přístroje i ostatní zdravotnické přístroje s trubkovým vedením. Vyniká vysokou účinností, způsobuje rozpouštění vápenných nánosů. Testováno metodou MADT. Účinnost proti HBV ověřena vědecky, testovací metodou úbytku HbsAg - povrchového antigenu hepatitidy B – působením dezinfekčního přípravku. (MADT = Morphologic Alteration and Desintegration Test) Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK.
Účinná látka: peroxid vodíku, kyselina octová, kyselina peroctová
Účinnost: ABCTMV
Ředění: 3 %
Doba expozice: 10 min
Balení: 6 l

Plochy

KAPALNÝ KONCENTROVANÝ ČISTÍCÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK

Incidin® plus
http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidin-plus.jpg

K dezinfekci a čištění omyvatelných ploch a předmětů na bázi patentově chráněné látky - glukoprotaminu. Příjemná parfemace, nedráždí, nealergizuje. Neobsahuje aldehydy ani KAS. Výborně rozpouští krev a bílkovinné nečistoty. Ředit jen studenou vodou. Kompatibilní pro podlahové krytiny ošetřené ochrannými vosky s obsahem polymeru. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Při změně účinné látky je nutné plochy nejprve setřít vodou se saponátem.                   
Účinná látka: glukoprotamin
Účinnost: ABTMV včetně MRSA, vajíčka roztočů a zákožky svrabové 
Ředění: 0,25 - 0,5 - 1 - 2%               
Doba expozice: 4 h. - 1 h. - 30 min - 15 min                                                
Balení: 6 l, 2 l

Incidin® extra N

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidin-extra.jpg

Vhodný na podlahy, stěny, kachlíky, nábytek, omyvatelné předměty apod. Příjemná parfemace, nealergizuje. Výborně rozpouští krev a bílkovinné nečistoty. Je účinný proti bakteriím včetně TBC, mikroskopickým kvasinkovitým i vláknitým houbám a některým virům včetně HBV a HIV. Neobsahuje aldehydy. Ředit jen studenou vodou. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Při změně účinné látky je nutné plochy nejprve setřít vodou se saponátem.                  
Účinná látka: glukoprotamin, KAS
Účinnost: ABTMV včetně MRSA 
Ředění: 0,25 - 0,5 - 1 - 2%               
Doba expozice: 4 h. - 1 h. - 30 min - 15 min                                                         
Balení: 6 l, 2 l

Incidin® extra

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidin-extra.jpg

K dezinfekci a čištění omyvatelných ploch a předmětů. Příjemná vůně. Kompatibilní pro podlahové krytiny ošetřené ochrannými vosky s  obsahem polymeru. Neobsahuje aldehydy. Je vhodný ke střídání s Incidurem a Medicarinem. Ředit jen vodou o maximální teplotě do 40°C. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Při změně účinné látky je nutné plochy nejprve setřít vodou se saponátem. 
Účinná látka: KAS                 
Účinnost: ABV včetně MRSA 
Ředění: 0,5 - 1 - 2 - 3%                    
Doba expozice: 4 h. - 1 h. - 30 min - 15 min                                                 
Balení: 6 l, 2 l

Incidur®

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidur.jpg

K dezinfekci a čištění omyvatelných ploch a předmětů. Příjemně voní. Čistící schopnosti jsou zajištěny obsahem tenzidů, lze jej užívat pro manuální i strojové mytí. Přípravky mají kumulativní efekt, nepůsobí agresivně vůči čištěným materiálům. Kompatibilní pro podlahové krytiny ošetřené ochrannými vosky s obsahem polymeru. Ředit jen studenou vodou. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Při změně účinné látky je nutné plochy nejprve setřít vodou se saponátem.                  
Účinná látka: aldehydy (neobsahuje formaldehyd)                           
Účinnost: ABTMV včetně MRSA 
Ředění: 0,5 - 1 - 1,5 - 2%                 
Doba expozice: 4 h. - 1 h. - 30 min - 15 min                                                 
Balení: 6 l, 2 l

KAPALNÝ DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ – NEŘEDÍ SE

Incidur® spray

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidur-spray.jpg

K přímému použití pro rychlou dezinfekci ploch a předmětů postřikem, vhodný pro těžko dostupná místa a lesklé plochy. Nevhodný pro plexisklo a lakované dřevo. Zvláště výhodné použití pro přístroje, vyšetřovací lehátka, interiéry sanitního vozu, zákroková křesla stomatologických ordinací, kliky, sedátka WC, apod. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK.                            
Účinná látka: alkohol, KAS, aldehydy (neobsahuje formaldehyd)
Účinnost: ABTMV                        
Doba expozice: 5 min, z              
Balení: 5 l, 1 l, 500 ml s rozprašovačem

Incidin® liquid

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidur-liquid.jpg

K přímému použití pro rychlou dezinfekci předmětů a ploch postřikem. Neobsahuje aldehydy. Osvědčil se pro ošetřování nerezových povrchů. Doporučený pro ošetření potahů ECOLASTIC, pro interiéry sanitního vozu, vyšetřovací lehátka, zákroková křesla stomatologických ordinací, i pro málo dostupná místa kliky,  sedátka WC, apod. Svěží a jemná parfemace. Rychlé působení. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. 
Účinná látka: 1- propanol, 2- propanol                                   
Účinnost: ABTMV                          
Doba expozice: 5 min, z                      
Balení: 5 l, 1 l

DEZINFEKČNÍ UBROUSKY

Incides® N

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incides-N.jpg

Dezinfekční ubrousky k okamžité dezinfekci malých ploch, předmětů a případně i rukou, které ale nenahrazují hygienickou dezinfekci rukou. Neobsahuje aldehydy. Nedoporučujeme pro použití na plexisklo a lakované dřevo. Užitečné kdykoliv kdekoliv - v práci, domácnostech, na cestách. Optimální pro dezinfekci vyšetřovacích lehátek, interiéry sanitního vozu, zákroková křesla stomatologických ordinací, kliky, sedátka WC, apod. Svěží a jemná parfemace. Rychlé působení. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. 
Účinná látka: 1 - propanol, 2 - propanol                                          
Účinnost: ABTMV                          
Doba expozice: 5 min, z                    
Balení: dóza 90 ks, náhradní náplň 90 ks, startovací balíček = 1 dóza s náplní a 2 náhradní náplně

PĚNOVÝ ČISTÍCÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ – NEŘEDÍ SE

Incidin® foam

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Incidin-foam.jpg

K přímému použití pro rychlou a účinnou péči o předměty z citlivých materiálů, ideální pro ošetření inkubátorů, sonografických sond aj. Přípravek nedráždí, nealergizuje a je bezpečný pro pacienty a zdravotnický personál, účinný a současně ohleduplný k ošetřovaným materiálům. Přímá aplikace postřikem. Neobsahuje aldehydy. Jemná svěží vůně citrusů. Výrobek je deklarován jako ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK. Tento výrobek je plně kompatibilní s materiály, ze kterých jsou konstruována solária.        
Účinná látka: glukoprotamin, 2 - propanol, KAS, ethanol          
Účinnost: ABTMV                          
Doba expozice: 5 - 1 min, z           
Balení: 5 l, 750 ml, 750 ml se zpěňovačem

TABLETY NA BÁZI AKTIVNÍHO CHLÓRU

Medicarine®

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Medicarine.jpg

Přípravek na bázi aktivního chlóru ve formě tablet vhodný k dezinfekci všech omyvatelných ploch a předmětů. Vyznačuje se vysokou účinností, snadným použitím a dobrou materiálovou snášenlivostí. Lze ředit vodou o maximální teplotě do 30°C. Při změně účinné látky je nutné plochy nejprve setřít vodou se saponátem.                                 
Účinná látka: dichlorisokyanurát sodný                             
Účinnost: ABTMV včetně MRSA 
Doba expozice: 5 min                      
Dávkování: 2 tablety na 10 l vody
Balení: dóza 300 tablet

Actichlor Plus

http://sweb.cz/dezinfekce.desinfekce/Actichlor-Plus.jpg

Čistící a dezinfekční přípravek na bázi aktivního chloru ve formě tablet k dezinfekci všech omyvatelných ploch a předmětů. Široké spektrum účinnosti a krátká doba expozice. Při změně účinné látky je nutné plochy nejprve setřít vodou se saponátem.     
Účinná látka: dichlorisokyanurát sodný, detergent                            
Účinnost: ABTMV včetně MRSA 
Doba expozice: 5 min                       
Dávkování: 3 tablety na 10 l vody
Balení: dóza 150 tablet